Реформа МВС за дев'ять місяців

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Покроковий план перетворення каральної системи на правоохоронну.

Друзі, вітаю.

Я хочу вам розказати про те, які конкретно структурні та організаційні реформи я би зробив, якби у мене були владні повноваження. Такі владні повноваження у мене можуть з’явитися, якщо група моїх однодумців, в яку входять М. Саакашвілі, Д. Сакварелідзе, Є. Соболев, С. Семенченко, В.Парасюк, П. Костенко та деякі інші, зможуть здобути довіру народу і отримають владні повноваження.

Я хочу показати, що вас очікує в такому випадку. Я розкажу вам про реформу правоохоронних органів, щоб ви уявили своє нове життя. Після цих реформ взаємовідносини між пересічним громадянином України і правоохоронними органами повинно бути змінено. Ці реформи потрібно робитив комплексі зі змінами в законодавстві України. Треба внести зміни до кримінального та кримінально-процесуального кодексів України.

Нам треба ввести декілька нових статей. Нам треба захистити приватну власність громадян України. Потрібно ввести статті про рейдерське захоплення. За рейдерське захоплення я пропоную ввести нове покарання у вигляді каторжних робіт, яке повинно використовуватися для розвитку інфраструктури, побудови шляхів в державі. Ці люди достатньо вже накрали або зробили злочинів і вони свій хліб повинні відпрацьовувати фізичною працею. Каторжні роботи повинні стосуватися тільки злочинів, котрі скоєні державними службовцями або тими, хто вступив з ними в злочинну змову. Це, наприклад, «тітушки» - спортсмени, керівники спортивних клубів, які вступають в таємну злочинну змову з держпосадовцями силових органів та вчиняють страшні злочини вбивства, катування громадян України. За це повинно бути для керівника такого спортклубу, для того працівника МВС, який з ним підтримував контакт і проводив планування, за це повинні бути пожиттеві каторжні роботи. А «тітушкам» повинен бути мінімальний термін 15 років каторжних робіт. За рейдерські захоплення має бути якщо не вища міра, то пожиттєві каторжні роботи головному бенефіціару, який отримує це підприємство і тим, хто планував злочин. Якщо ми зробимо ці зміни, вітсоток рейдерських захоплень одразу зменшиться.

Я не вірю в Верховну Раду. Але я визнаю, що Саакашвілі – досвідчена в державотворенні людина. Може, у нього є якісь засоби, але як мінімум, там все має бути біометричним. Вхід в зал – відбиток долоні, голосування – відбиток пальцю. Комп’ютерна система все врахує. 25% часу відсутності – автоматичне позбавлення депутатського мандату. Дуже багато чого можна зробити за допомогою комп’ютерів, з котрими не можна договоритися, не можна дати їм хабаря. Люді будуть ставитися по-іншому до своєї роботи.

Треба переробляти Конституцію, приймати закони. Треба зробити так, щоб люди, котрі репрезентують своїх виборців працювали в Раді не більше двох років та звітувалися кожного року, щоб виборці могли їх відкликати, висловивши недовіру. Тобто, якщо депутат працює незадовільно, то максимум часу, який він пробуде в Раді, це рік. Якщо депутата звільнено за недовіру, він більше не матиме права балотуватися...

Прочитано 364 раз

Ще 5-хвилинні відео

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-коди заборонені